Mistyczna Brama
turcja prostokat

Wioletta Ewa Tuchowska - WELLA

Jestem psychologiem, parapsychologiem, coachem, nauczycielką duchową, szeptuchą, uzdrowicielką. Łączę duchowość z medycyną naturalną oraz głęboką psychologiczną wiedzą o człowieku.

Od 1988 roku mój świat przepełnia rozwój duchowy. Wspieram ludzi w powrocie do harmonii i zdrowia oraz w odnalezieniu drogi duszy. Posługuję się wieloma technikami: channelingiem, diagnostyką energetyczną, hipnozą, regresem, numerologią, kamertonami, wróżeniem i jasnowidzeniem, komunikacją z Istotami Opiekuńczymi. Ukończyłam prestiżowy kurs kształcący trenerów biznesowych. Współpracowałam ze znanymi firmami szkoleniowymi m.in. z Centrum Kreowania Liderów. Odnosiłam sukcesy jako doradca personalny propagując grafologię i numerologię.

Konsultacje diagnostyczne

służą ustaleniu przyczyny problemu w odniesieniu do ciała i duszy. Następnie stosuję metody przywracające harmonię.

Anioły osobiste

Jestem obdarzona unikalnym darem postrzegania Istot Opiekuńczych, maluję ich portrety i zapisuję płynące od nich przekazy.

Uczę porozumiewania z duszą

i wspieram w odnajdywaniu własnej drogi w świecie. Odkrywając poprzednie wcielenia - pomagam zmienić ograniczające wzorce w nowe tworzące szczęście.

Praktykując alchemię wewnętrzną wspieram w wyzwalaniu naturalnej mocy istnienia w przestrzeni miłości, szczęścia, zdrowia oraz obfitości. Otwieram ludzi na radość płynącą z praktyki tańca kobiecości - zwanego też Tańcem Izydy oraz z płynących z duszy pieśni przekazowych. Pieśni te są afirmacją naszych marzeń, czy też dobrą intencją wysyłaną do bliskich osób.

Sesje z kobietami

wyzwalają je z poczucia winy, otwierając na twórcze oraz harmonijne, świadome życie, w dbałości o siebie. Sesje pomagają realizować się na każdym poziomie.

Tantryczne konsultacje z mężczyznami

wspomagają ich otwieranie się na uczucia, budują prawdziwą męską siłę, rozwiązują intymne problemy oraz wspierają zdrowie i witalność. Podczas sesji tantry uczę pary jak piękną podróżą może być tantryczna seksualność. Otwieram partnerów na nowe pokłady dobrostajności, jakie niesie świadomy dotyk czy praktyki we dwoje.

Korzystając z mocy żywiołów i rytuałów jako szeptucha wspieram modlitwą i śpiewem w odzyskiwaniu wewnętrznej harmonii oraz w drodze do szczęścia.

Na swoim koncie mam też współpracę z prestiżowymi ośrodkami rozwoju osobistego na terenie całego kraju oraz w Wielkiej Brytanii, Irlandii i Grecji. Od wielu lat wspieram ludzi na sesjach indywidualnych oraz prowadzę kursy związane z rozwojem wewnętrznym ułatwiające powrót do naturalnego stanu harmonii, szczęścia i równowagi.

Napisałam wiele tekstów prasowych m.in. do "Gwiazdy Mówią", "Wegetariańskiego Świata", "Wróżbity", "Feniksa". Na swoim koncie mam także książkowy bestseller "Mistyka rozkoszy", który ukazał się nakładem Studio Astropsychologii z Białystoku. Wydałam własną płytę "Medytacje z Aniołami. Podróż przez czakry". Współtworzyłam program kobiecy w Radio dla Ciebie. Współpracowałam z Radiem 94. Przez kilka lat wróżyłam na łączach EZO TV. Jestem często zapraszana jako ekspert do programów telewizyjnych (Dzień Dobry TVN, Miasto Kobiet, Rozmowy w Toku, Dobrenocki, TV Opole, Jeszcze Bliżej i innych). Pojawiam się także na kongresach i festiwalach m.in. na Harmonii Kosmosu - imprezie Niezależnej Telewizji.

Podróżując po kraju oraz świecie badam miejsca mocy, odkrywając ich potencjał i uczę innych z niego korzystać - zależy mi na tym, aby coraz więcej świadomych ludzi otwierało się i wspomagało harmonizację krystalicznej siatki Ziemi.

gozo prostokat

Więcej o mnie przeczytasz w Magicznym CV

Kontakt

Skontaktuj się

telefon

+48 510 051 324

email

mistycznabrama@gmail.com

adres

Przyjmuję w gabinecie w centrum Warszawy.
Udzielam porad online przez: telefon, Skype, WhatsApp, FaceTime.

Możesz też skontaktować się przez formularz kontaktowy lub dopisać się do newslettera.