Mistyczna Brama

Zawsze prowadziła mnie dusza i moje Istoty Opiekuńcze.

Liczne trudne doświadczenia sprawiły, że wcześnie weszłam na ścieżkę rozwoju. Idąc za przeznaczeniem postanowiłam przekształcać własne traumy w szczęście i wspierać innych w rozwoju świadomości. Dlatego zostałam psychologiem, parapsychologiem.
Od kiedy pamiętam byłam inna niż rówieśnicy. Urodziłam się śmiertelnie chora spędzając pierwszy rok życia w szpitalu. Dusza zapamiętała jak podróżować w czasie i w przestrzeni (OBE), istniejąc na pograniczu życia i śmierci. Niebiosa i kochający dziadkowie z determinacją i modlitwą afirmowali we mnie życie. Dlatego wyjątkowo doceniam dar życia.

Natura, a rozwój zdolności paranormalnych.

Rosłam w objęciach natury, kochając rośliny i zwierzęta. Historycznie znana z sabatów czarownic Wieś Ruda, była moim domem przez trzy pierwsze lata życia. Jako przyszła wróżka rozmawiałam ze zwierzętami i żywiołami. Wiedźmiński etos z dawnych żywotów pokazywała też przyjazność wobec: pszczół, żab, ropuch, kotów i nietoperzy. Kontakt z przyrodą i wielka miłość mojego dziadka, który był dla mnie wzorem, łagodziły dramatyczne historie związane z przemocą, w jaką uwikłana była moja mama i dwóch ojczymów. Uzdolniona plastycznie rysowałam i lepiłam. Ciekawa świata samodzielnie uczyłam się historii sztuki, a moim młodzieńczym mistrzem był Leonardo da Vinci (później dowiedziałam się, że był także mistykiem, znawcą świętej geometrii, piewcą linii Marii Magdaleny). Idąc do kościoła podczas Białego Tygodnia po komunii, uderzył we mnie 1,5-kilogramowy kamień. Ludzie uznali za cud to, że nie uległam żadnym obrażeniom i kolejny raz przeżyłam.

Modlitwa i wspólnota pokonują kompleksy

Doświadczając wielu traum byłam zakompleksiona i pełna obaw. Podążając za potrzebą odmiany życia przed maturą, wstąpiłam do Odnowy w Duchu Świętym. Na zamkniętych rekolekcjach szczerze prosząc o wewnętrzną przemianę doświadczyłam uzdrowienia własną modlitwą i zaczęłam wreszcie doświadczać radości życia. Tam też wymodliłam jeden z Darów Ducha Świętego, jakim jest Dar Rozpoznawania Duchów – dzięki niemu widzę i czuję Anioły, Strażników Natury, umiem też oczyszczać energetycznie ludzi i miejsca. Choć dar jasnowidzenia jest w mojej rodzinie od pokoleń, do posługiwania się nim przygotowywałam się wiele lat. Te same rekolekcje w Magdalence pod Warszawą zainicjowały we mnie potrzebę zgłębiania wiedzy o mojej patronce - Marii Magdalenie i niezwykłej linii Róży związanej ze Świętą Kobiecością i Świętą Męskością.

Potem wszystko potoczyło się już szybko, nagle w moim życiu pojawili się ludzie pracujący z 1energią. Na pierwszym ezoterycznym wykładzie kupiłam channelingową (przekaz intuicyjny) książkę o świadomości duszy.
Cały czas odczuwałam silną potrzebę rozwoju, a ponieważ chciałam odpowiedzialnie pomagać, postanowiłam skończyć psychologię i College Parapsychologiczny. Czując swoje poprzednie wcielenie w Rosji, wybrałam rosyjską szkołę parapsychologii, gdyż uważałam, że tam jest najlepsza kadra na świecie. (Miasto, w którym spędziłam większość życia - Skierniewice także miało najsilniejsze w regionie tradycje rosyjskie. Tutaj mieszkał namiestnik cara i jego jasnowidząca kaukaska branka). W rozwinięciu darów parapsychicznych pomagała mi silna linia rodowa. Moja babka zajmowała się zielarstwem i radiestezją, dziadek posiadał silną bioenergię, dzięki której uzdrawiał, prababka pomagała zmarłym, jej siostra umarła w znamionach świętości. Najwięcej rodowych talentów dziedziczę po ciotecznej babce Leokadii jasnowidzącej mistyczce. Starsza ode mnie 60 lat i jeden dzień, od dzieciństwa potrafiła opuszczać ciało, była jasnowidzącą, stawiała karty, praktykowała tantryczną alchemię odmładzania i zielarstwo.

 

Medytacja na kurhanieTrenując przekaz i rysunek intuicyjny/ automatyczny zwany channelingiem na wykładach wybitnych rosyjskich ezoteryków zaczęłam spontanicznie rysować Istoty z Innych Wymiarów.

Jako przyszły parapsycholog doskonaliłam się w m.in. w numerologii, grafologii, radiestezji, bioterapii, astrologii, geomancji oraz Feng Schui, chromoterapii i analizie z wyglądu, tai chi i chi gong, metody silvy, technikach masażu. Doświadczałam pierwszych kursów tantra jogi i tao miłości. Na studia zarabiałam jako wróżka na Warszawskiej Starówce. Wspomaganie ludzi jasnowidzeniem, numerologią i dobrymi radami przynosiło mi ogromną satysfakcję.

W trakcie studiów ukończyłam kurs mowy ciała i komunikacji niewerbalnej u Piotra Tymochowicza, stając się specjalistą ds. szkoleń. Wkrótce potem współpracowałam już z prestiżowymi ośrodkami biznesowymi: Centrum Kreowania Liderów, CKK, Team Building, CKK Alfa Consutling, ucząc w nich kreatywności artystycznej, grafologii, analizy z wyglądu, numerologii.

Trans w kręgachWizje poprzednich wcieleń i Aniołów

Mój wykładowca Edi Pyrek poprosił mnie, bym zrobiła sesję wybitnej jasnowidz z USA Kate Snyder. Opowiadałam Kate o jej poprzednich wcieleniach i wyraźnie opisałam jej Duchową Strażniczkę.

Kate potwierdziła, że jest to jej zmarła nauczycielka, która wyzwoliła się już z cyklu wcieleń i jest teraz jej Opiekunką Duchową. Od tego czasu jeszcze wyraźniej zaczęłam widzieć i odczuwać obecność Aniołów i mieszkańców Wyższych Wymiarów. Zaczęłam robić portrety i zapisywać przekazy Istot Opiekuńczych dla ludzi proszących mnie o taki kontakt. Po pierwszym kursie tantry poczułam, że ta ścieżka pozwoli mi szybko rozwinąć świadomą kobiecość, kreatywność oraz uwolnić się od toksycznych wzorców relacyjnych - więcej. Wkrótce z moim partnerem rozpoczęliśmy naukę i współpracę z naszym nauczycielem Ar Luchisem Pustota.

Kurs szamanizmuPrezentowałam swoje umiejętności na targach medycyny naturalnej.

Prowadziłam na nich liczne prelekcje. Po jednym takich wykładów, Studio Astropsychologii zaproponowało mi napisanie książki "Mistyka rozkoszy" - więcej. Książka szybko stała się bestsellerem.

Ezo-podróże po kraju i po świecie.

Medytacja na kurhanie Trans w kręgach Kurs szamanizmu W tym czasie zaczęła się moja współpraca z prestiżowymi ośrodkami rozwoju osobistego na terenie kraju m.in. Galerią Feng-shui "Chi" w Warszawie i we Wrocławiu, „Galerią Wróżki i Gwiazdy Mówią”, ośrodkami w Zielonej Górze, Koszalinie, Szczecinie, Łodzi, Trójmieście, Krakowie. Przez wiele lat prowadziłam prelekcje dla Muzeum Azji i Pacyfiku w Warszawie. Prowadziłam też konsultacje i warsztaty w Irlandii, Grecji oraz liczne warsztaty w Londyńskim POSK-u.
Na swoim koncie mam publikacje w "Gwiazdy Mówią", „Wegetariańskim Świecie” "Polskim Prestiżu", "Wróżbicie", "Feniksie" .
Jako radiowy psycholog i specjalista od magicznej strony życia, współpracowałam z „Radio dla Ciebie” oraz „Radio 94”, Skierniewickim „Radio RSC”, Programem Trzecim Polskiego Radio.

Ezo-ekspert w telewizji i niezależnych mediach.

Z mojej nauczycielskiej wiedzy często korzystają telewizje. Przez kilka lat prowadziłam autorskie programy w Ezo TV - moją domeną było malowanie Aniołów. Kilka razy gościłam w „Rozmowach w Toku”, „Mieście Kobiet”. Zapraszano mnie do „Dzień Dobry TVN”, „Dobrychnocek” w Polsat Caffé. W „Dobrym Stylu” TVN oczyszczałam kadzidłami i kamertonami Małgorzatę Rozenek, dla której malowałam też Anioła Osobistego. Występowałam w TVP Opole i innych mniejszych telewizjach - więcej. Pokazywano mnie w Niezależnej Telewizji oraz na kongresach wiedzy alternatywnej m.in. Harmonii Kosmosu, Zlot Szeptuchy i wiele innych - więcej. Od wielu lat prowadzę kursy i szkolenia rozwijające potencjał osobisty, wpierające ludzi w odnajdywaniu harmonii, szczęścia i właściwej drogi życia. Badając miejsca mocy – uczę jak korzystać z magicznej energii tych miejsc i koncentruję wokół nich wakacyjne warsztaty - więcej. Jako tancerka tańca brzucha uczę intuicyjnego tańca Izydy - wzmacniającego młodość, radość i witalność. Podnoszę wibracje ludzi i miejsc śpiewając pieśni przekazowe, będące wspaniałą formą uzdrawiania i żywej afirmacji rzeczywistości więcej.

Sztuka szczęścia, czyli moc kobiety i potencjał mężczyzny.

Podczas sesji indywidualnych uczę budowania relacji z duszą oraz Istotami Opiekuńczymi. Wpierając rozwój mocy kobiety i potencjału mężczyzny, pomagam iść za marzeniami. Korzystając z alchemii wewnętrznej – pokazuję jak wyzwolić naturalną moc istnienia w przestrzeni miłości, obfitości i szczęścia, poprawiając zdrowie oraz odporność na stres.

Tantryczna joga i tao miłości są narzędziami do odmładzania

i korzystania z uroku osobistego i witalności na całe życie. Tantra otwiera na piękno zmysłów i subtelności dotyku. Sesje dla par rozpalają ogień namiętności, budują znacznie lepszą komunikację i otwierają na poczucie jedności oraz radosnej seksualności.

Kontakt

Skontaktuj się

telefon

+48 510 051 324

email

mistycznabrama@gmail.com

adres

Przyjmuję w gabinecie w centrum Warszawy.
Udzielam porad online przez: telefon, Skype, WhatsApp, FaceTime.

Możesz też skontaktować się przez formularz kontaktowy lub dopisać się do newslettera.