Anioły
Kim są Anioły

Anioł Stróż Każdy człowiek niezależnie od wieku, wyznania i poziomu świadomości posiada przypisane mu Istoty Opiekuńcze. Chrześcijanie najczęściej utożsamiają je z Aniołami. W Anioły wierzą także Żydzi, wyznawcy Koranu, zaś Hindusi nazywają je Dewami. Natomiast członkowie kultur plemiennych zwracają się do Przewodników Duchowych- pochodzących ze świata zwierząt, przodków oraz bóstw.

Więcej…
 
Typy istot opiekuńczych

W naszej kulturze uważamy, że naszymi Opiekunami Duchowymi są Anioły, lub też zmarli przodkowie i spokrewnieni z nami bliscy. Dużo rzadziej przypisujemy tę rolę świętym, których imiona przyjmujemy podczas sakramentu bierzmowania. W kanonach ezoterycznych możemy wyróżnić bardzo wiele grup istot opiekuńczych:

Więcej…
 
Poznaj swojego Anioła

Anioł Stróż Każdy z nas posiada przy sobie Istoty Opiekuńcze, nazywamy je Aniołami, albo Przewodnikami Duchowymi. Opiekunowie towarzyszą nam przez cały czas. Możemy mieć tego samego Opiekuna przez całe życie, ale wielu z nas ma wielu Opiekunów. Tak jak my mamy wykonujemy różne zawody tak też Opiekunowie mają własne specjalizacje i powoływani są często tylko do określonych zadań. Jako dzieci zwykle jesteśmy ufni i otwarci na pomoc naszych Aniołów, ale dorastając coraz bardziej pochłania nas życie codzienne, sprawy materialne, uczucia, czy życie towarzyskie. Wtedy zapominamy o naszych Aniołach. Gonimy za pieniędzmi, karierą coraz bardziej zamykając wrota własnej świadomości przed kontaktami z naszymi Aniołami. Oni jednak zawsze stoją przy nas gotowi służyć radą i nieść pomoc w różnych sprawach. W sytuacjach krytycznych, kiedy nasz los lub egzystencja są zagrożone wysyłamy w przestrzeń bardzo mocne sygnały. Takie niewidzialne S.O.S. natychmiast odbierają nasi Opiekunowie – błyskawicznie pomagając nam w opresjach. Ale kiedy problemy kończą się zazwyczaj ponownie zapominamy o naszych niewidzialnych Sprzymierzeńcach.

Więcej…
 
Jak zamówić Portret i Przekaz Istoty Opiekuńczej

Portret malowany jest pastelami suchymi i olejnymi, na papierze o formacie A4. W zależności od potrzeb można wybrać następujące opcje sesji:
Więcej…
 
Angel Healing

Anioły są pośrednikami między ludźmi a Niebiańskim Źródłem. Przynoszą pomoc, podszeptują jak radzić sobie z problemami. Ukierunkowują ludzi w rozwoju duchowym. Jeśli chcesz rozwijać się, dokonywać zmian, czerpać więcej radości i szczęścia z życia - Twój Anioł poda Ci najlepsze metody.

 

Więcej…
 
Kryształy duszy

W każdą z czakr wbudowane są kryształy które niosą określone wzorce informacyjne. Te kryształy tworzą naszą duszę. Niektóre z kryształów bywają niszczone. Często zdarza się też, że mają niewłaściwe zapisy, które wpływają na to w jaki sposób postrzegasz życie i jakie ograniczenia w sobie nosisz.
Anielskie Uzdrawianie pomaga wymienić stare kryształy na nowe, abyś mógł powrócić do naturalnego stanu harmonii ciała, umysłu i duszy.

Więcej…
 
« pierwszapoprzednia12następnaostatnia »

Strona 1 z 2

Umów się na konsultację
tel. 510 051 324,
mistycznabrama@gmail.com

Copyright © MistycznaBrama 2013 | design: kubarlov.pl